sultangazi görüntülü su kaçağı bulma

Sultangazi görüntülü su kaçağı bulma tesisatçı servis telefon numarası 0532 736 48 79 kameralı görüntü alma makineleri ile su kaçağı tespiti yapıyoruz. Sultangazi şubemizi arayarak aynı gün içinde tesisattaki kaçağın bulunması için servis çağırabilirsiniz.

Görüntülü su kaçağı bulma Sultangazi’de yapan tesisat firması var mı sorusunun cevabı artık var olacak çünkü Çözüm Merkezi tesisat firmamız görüntüleme yaparak su sızıntısının yerini noktasal olarak bulmaktadır.

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

İstanbul’da hizmet veren görüntülü su kaçağı bulma firmaları pek fazla ve pek daha maliyetli olabilir size yakın olan Sultangazi su kaçağı bulma firmamızı arayarak sadece 100 TL ye “su kaçağının yerini görüntülü olarak tespit” ettirebilirsiniz.

Su sızıntıları genellikle alt komşunun tavanına inerek komşunun rahatsız olmasına yol açar zaten bir şikayetle evinizde bir tesisat arızasının olduğunu anlarsınız. Genellikle görüntülü su kaçağı bulma yöntemini bilmeyenler mahallenin tesisatçılarına bel bağlarlar onlarda fırsattan istifade tüm evin tesisatını bir güzel yenileyip faturayı size çıkarır. Artık bu yöntemler geride kaldı kameralı görüntü alma cihazları İstanbul’da hatta Sultangazi semtimizde kullanılmaktadır.

Sultangazi görüntülü su kaçağı bulma için bizi arayabilirsiniz aynı gün içinde sızıntı yapan yerin tespiti ve tamiri garantili olarak yapılmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*