sultangazi robotla su kaçağı bulan servis

Sultangazi robotla su kaçağı bulan servis Çözüm Merkezi yetkili su tesisatçısı kameralı cihazla noktasal su kaçağı tespit bulma ve onarımı yapılır. Su kaçağı tespiti Sultangazi şubemizi arayarak aynı gün içinde robotlu su kaçağı tespiti hizmeti alabilirsiniz.

Sultangazi robotla su kaçağı bulma servisi telefon numarası 0212 674 69 83 , 0533 355 94 93 ten bize ulaşın mobilden giriş yapanlar numaraların üstüne tıklayarak bizi arayabilir.

Sultangazi Robotlu Su Tesisatçısı

Sultangazi robotla su kaçağı bulan servis su borusunda delik tamirini kırmadan yapan tesisatçıdır. Su borusunda delik araması cihazlı tesisatçı usta ekibimiz tarafından yapılabilir. Evin her yerini aramak yerini basınç testi ile o dairede kaçak olup olmadığına bakılabilir, su tesisatının olası olarak döşendiği alana dıştan taranması akustik ses dedektörü ile yapılabilir. Ayrıca sızıntıyı cihazla gördükten sonra ilaçla kapatma işlemlerinin haricinde, yeri saptandıktan sonra sızıntı bölgesine ulaşılarak arızalı boruyu görüntüler ve onarım gerçekleştirebiliriz.

Sultangazi robotlu su kaçağı bulan servis boru delinmeleri, su borusunda delik tamiri işlemlerini cihazlı uygulayan servistir. İlk adım su vanaların kapatılması olmasıdır ve fazladan evinize su dolmasını önlersiniz. Alt komşunuza su aktığını düşünüyorsanız evde ise sigortaların kapatılmasını isteyiniz. Cihazlı su borusunda patlama yerini bulan ekiplerimiz, duvardan, fayanstan fışkıran su yerini su sesi şiddetini ölçümleyen akustik dedektör taraması ile sorunsuz olarak dıştan tarayabilir. Özel mikrofonlu başlık sayesinde sesler direkt kulaklığa aktarılırken, şiddeti ve filtreleme ayarları ekrandaki tuşlardan yapılarak araştırma uygulanır. Çok vakit almaz, fakat her yerin kırılmasının önüne geçilen bir yöntem olup su kaçağı bulan firmalar olarak sizlere sunulmaktadır.

Sultangazi robotla su kaçağı bulan servis su borusu delindi sorunlarını çözen firmadır. Su borusu delinmesi için en iyi çözüm genel o parçanın kesilerek değiştirilmesidir. Yarım metrelik boru alanı var diye her zaman o bölgenin kırılmasına gerek yoktur. Sızıntı yerini saptadıktan sonra ekiplerimiz, çürüme, kireçlenme, aşınma, delinme yerinin ne kadar geniş olduğu ve daha nice araştırmalar ile sorunu gözlemler ve çözüm üretirler.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*