su kaçağını bulan cihaz sultangazi

Su kaçağını bulan cihaz Sultangazi tesisatçı telefon numarası 0533 355 94 93 Çözüm Merkezi firmamızın merkez şubeleri dışında Sultangazi’de de servis noktası vardır. Su kaçağı tespiti Sultangazi şubemizi arayarak aynı gün içinde tesisat arızalarının tespiti ve tamiri konusunda hizmet alabilirsiniz.

Sultangazi su kaçağı tespit ücreti 99 TL dir semtin tüm mahallelerinde ücret tarifesi aynıdır onarımı için arızanın durumuna göre yerinde fiyat verilmektedir. Sultangazi su kaçağı bulan cihaz kullanan tesisatçı seçiminiz mutlaka Çözüm Merkezi olmalıdır.

Sultangazi Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağını bulan cihaz Sultangazi su tesisatçısı olarak hem temiz hemde kirli su tesisatını kontrol ederek kaçakları tespit etmekteyiz. Tespit yapıldıktan sonra tesisat ve fayans onarımı firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır. İşte kullandığımız cihazlar ; test pompaları , dinleme cihazları , görüntüleme ve termal kameralar ile su sızıntıları noktasal olarak yer tespiti yapılır.

Sultangazi su kaçağı bulan cihaz kullanan tesisatçı firmamızı arayarak su sızıntısı derdinden kurtulabilirsiniz. Belirsiz gizli su kaçakları beton içinden alt kata iner yerini bulmak için çokça yer kırmak zorunda kalınır cihaz kullanmayan tesisatçılar evi komple tesisat yenilemesi yapar Çözüm Merkezi tesisat firmamız ise cihaz kullanarak kaçağı tespit etmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*